Ласкаво просимо до Освітньої Академії UAdvise. Вашого партнера у безперервному навчанні та експертному консультуванні! Академія заснована у 2023 році досвідченими професіоналами у сфері освіти, консультування та проведення експертиз саме для того, щоб підтримати ваш шлях розвитку на кожному етапі.
Забудьте про універсальні програми. Наші унікальні тематичні курси створюються спеціально для вас, відповідаючи вашим інтересам та потребам.
Ви керуєте процесом. Обирайте інтенсивність навчання, яка підходить вашому способу життя, та занурюйтеся у знання так, як вам зручно.
Неважливо, чи ви віддаєте перевагу навчанню у русі, чи у класичній аудиторії, у нас є формат, який підійде саме вам.
Скористайтеся нашим багатим досвідом. Наші експертні консультанти готові направляти ваші бізнес-рішення та підтримувати вашу стратегічну візію.
Довіряйте силі знань. Від детального аналізу до розробки стратегій розвитку — ми надаємо інсайти, які вам потрібні для успіху.
Професор Гринюк має 40-річний досвід у сфері освіти та науки. Працював завідувачем кафедри конституційного і міжнародного права, а згодом – деканом економіко-правового факультету Донецького національного університету. У листопаді 2012 року був обраний ректором Донецького національного університету, який очолював до травня 2023 року. На посаді ректора в 2014 році Роман спільно з колективом та студентами організував переміщення одного з найбільших університетів України з окупованого Донецьку до Вінниці. Під його керівництвом Донецький національний університет імені Василя Стуса зміг відновити свою діяльність на новому місті та зайняти перші сходинки в провідних національних рейтингах ЗВО, а також отримати Премію Свободи (Freedom Awards) – нагороду, якою Атлантична рада відзначила Донецький національний університет за підтримку академічної свободи, територіальної єдності та відданості цінностям демократії.
Професор Гринюк активно займається науково-дослідною діяльністю. Основними напрямами його наукових досліджень є теорія держави і права; конституційне та муніципальне право. Він є автором понад 70 наукових публікацій та 7 монографій, членом науково-консультативної ради Конституційного Суду України, членом редакційної колегії фахових наукових журналів. З 2012 року є почесним доктором Господарської академії ім. Д.А. Ценова (м. Свіштов, Болгарія). Має широкий досвід участі в міжнародних проєктах за підтримки Міжнародного фону «Відродження», Британської Ради, USAID, програми Erasmus+ та ін.
Пані Анна з 2016 року працює в сфері вищої освіти. У 2021 році успішно захистила дисертацію і здобула ступінь доктора філософії з політології в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Працювала викладачем кафедри політології та державного управління, а згодом очолила Навчально-науковий інститут розвитку академічного потенціалу в ДонНУ імені Василя Стуса. Була координаторкою Інформаційного Центру ЄС в Університеті за підтримки Представництва ЄС в Україні та співорганізаторкою чотирьох щорічних регіональних заходів «Дні Карʼєри ЄС» у м. Вінниця (2018-2023 рр.).
Є учасницею програм міжнародної академічної мобільності Staff Mobility for Training у рамках Erasmus+ в провідних університетах Європи: Центрально-Європейський університет (Австрія, Угорщина), Університет Миколаса Ромеріса (Литва). Має великий досвід участі в міжнародних проєктах за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Британської Ради, Уряду Чеської Республіки, Програми імені Фулбрайта в Україні, USAID, Представництва ЄС в Україні та ін. Стала учасницею проєкту “Інноваційний університет і лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя» у Варшавському університеті (м. Варшава, Польща) та Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща) (з 07.11.2022 по 02.02.2022). Співавторка та співорганізаторка пілотної Програми підвищення кваліфікації наукових керівників PhD «Інноваційний науковий керівник», навчання за якою пройшли більше 150 українських науковців.
Анна Осмоловська є співавторкою першої в світі україномовної версії Великої Хартії Університетів 2020 (Magna Charta Universitatum 2020). У 2023 році нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України.
Пані Анна є розробницею тренінгів з інтернаціоналізації та проєктної діяльності, а також тренінгів для учасників Євроклубів України.
Олександр очолює кафедру підприємництва, корпоративної та просторової економіки у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Є автором 3 монографій, більше 40 статей у фахових виданнях, 5 статей у виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та WoS, 4 навчальних посібників та 1 підручника.
Олександр має значний досвід як викладач економічних та управлінських дисциплін, а також досвід тренерської роботи. Був учасником численних тренінгів, семінарів, майстер-класів, в тому числі програм підготовки тренерів TOT-European. Олександр також активно займається науковою і практичною діяльністю та реалізацією проєктів в сфері освіти, підприємництва та соціального розвитку.
Олександр Сергійович активно бере участь в освітніх і громадських проєктах, спрямованих на розвиток підприємництва та економіки, в тому числі на місцевому рівні і національному рівні. Він є учасником та тренером численних програмах та ініціативах, що сприяють соціально-економічному розвитку та інноваційному підприємництву (в тому числі, проєкти та програми Erasmus+, GIZ, Міжнародного фонда Відродження, Фонда Східна Європа, Програми ім. Фулбрайта, Українського ветеранського фонду тощо).
Має 18 річний досвід роботи, з яких понад 8 років - на посадах державної служби в органах Міністерства юстиції України та Рахункової палати України, понад 9 років - на посаді начальника загального відділу Донецького національного університету імені Василя Стуса. Тренерка та співавторка тренінгів, зокрема тренінгу «Нормативний вимір здійснення освітньої діяльності» програми підвищення кваліфікації «Інструменти стратегічного управління в менеджменті ЗВО». Пані Яна постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи заходи інституцій Європейського Союзу, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, компанії Microsoft та ін.